...:::! Your Comunity !:::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@

In jos

HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@ Empty HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@

Mesaj Scris de aLex Lun Dec 27, 2010 11:44 pm

ADMINISTRATORUL cAtAlIn REMOVE ! imi apre rau dar...neactivitatea ta a dus la REMOVE ! administratorul tau nu mai exista ...!

Dragi useri "4everzone" Forumul nostru va deveni in curand un forum hostat " .RO "
Deci de aici inainte forumul va avea alta infatisare va putea fi accesat si din alte orase/tarii
HOST-UL VA FI : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] / [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Prima varianta "[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] va fi hostul modern...care poate fi accesat doar de ROMANIA !
A 2-a varianta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este host-ul care paote fi accesat de toti locuitorii PAMANTULUI! ( alte tarii...)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cred ca voi opta pentru host-ul "[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] deoarece vom putea ajunge la un numar complet de membri aproximativ 100.000 ! Limba care se va vorbi pe forum va fi " ROMANA " dar se va respecta si Limba ENGLEZA
Voi recruta un STAFF experimentat !
Trebuie sa ajungem la un numar de posturi de 200 ! pentru a obtine HOST-UL !!!
Va rog sa postati !! diferite / Servere / Link-uri / Topicuri ... Legate de anumite domenii !
4EVERZONE va deveni 4EZONE !! ====>>> Daca vi se va intampla sa nu mai puteti accesa " [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] " atunci incercati "[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] " !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEW DYNASTY !!!@@@ EVER ZONE !!!@@@

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Acest ANUNT a fost POSTAT de Administratorul General al forumului "aLex" NU INLOCUITI ANUNTUL !!! Pana la data de 1.ianuarie.2011
Cine il inlocuieste Primeste REMOVE !!@@@
aLex
aLex
Administrator
Administrator

Zodiac Varsator
Mesaje Mesaje : 24
Data de inscriere Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta Varsta : 28
Locatie Locatie : ...Ceata Totala ...

https://4everzone.all-up.com

Sus In jos

HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@ Empty Re: HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@

Mesaj Scris de Vizitato Dum Ian 16, 2011 7:45 pm

aLex imi pare rau pentru inactivitatea mea....dar am crezut ca lasam balta treaba cu forumul.Activeaza si tu rangul de administrator pe numele cAtAlInNn!Smile
Te voi ajuta mult....bFt;)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@ Empty Re: HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@

Mesaj Scris de aLex Lun Ian 17, 2011 3:21 am

Ai luat totul in gluma...dokamdata primesti doar MOD sa vedem cum t comporti !
aLex
aLex
Administrator
Administrator

Zodiac Varsator
Mesaje Mesaje : 24
Data de inscriere Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta Varsta : 28
Locatie Locatie : ...Ceata Totala ...

https://4everzone.all-up.com

Sus In jos

HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@ Empty Re: HOSTING ! IMPORTANT !!@@@@@@@@@

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum